Święta Wielkanocne tuż tuż. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowany został konkurs „Stroik wielkanocny”. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac z oddziałów I-VIII. W dniu 05.04.23. nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom.

Uczniowie mieli możliwość wzięcia swoich stroików, aby udekorować nimi wielkanocny stół w domu rodzinnym. Wielu z Was okazało dobre serce, nie odebrało swoich stroików i zostały one przekazane, zgodnie z regulaminem konkursu, do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek w Kutnie. Dzięki temu z pewnością uda się umilić osobom starszym i chorym Święta Wielkanocne. Zielone, kolorowe stroiki z pewnością też wprowadzą wiosenny nastrój i pogodę ducha.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za okazane serce. Pamiętajcie, że  dobro zawsze do nas powraca.

Opracowała: Małgorzata Olesińska