II miejsce w półfinale wojewódzkim naszych uczniów w piłkę ręczną chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W dniu 22 listopada 2023 roku na hali Osiru w Skierniewicach  reprezentacja  chłopców naszej szkoły rywalizowała w Półfinale wojewódzkim w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2010 -2009) W zawodach wzięło udział 5 szkół z rejonu północno-wschodniego naszego województwa : SP Łowicz, SP Skierniewice, SP  Rawa Mazowiecka, SP1 Kutno, SP Godzianów. Rywalizacja odbyła się systemem każdy z każdym:

Wyniki naszej reprezentacji

Wyniki rywalizacji

SP1 Kutno – SP2 Godzianów           6- 2

SP1 Kutno – SP Skierniewice           6-6

SP1 Kutno- SP Łowicz                      5-4

SP1 Kutno – SP Rawa Mazowiecka  4 – 9

Nasza szkoła zajęła II miejsce do wygranej brakło niewiele jedynie jednej bramka wystarczyło wygrać z SP Skierniewice a był remis.

Nasza szkołę reprezentowali:

Oskar Niedźwiedzki kl. VIIB, Domański Maksymilian kl. VIIB, Filip Florczak kl.VIIB, , Bartosz Kobacki kl. VIIB, Marcel Kozmana kl.VIIB, Filip Stroiński kl.VIIB, Filip Grzybowski kl.VIIB, Szymon Jakubowski kl, VIIB, Szymon Sauda VIIA, Tomasz Cybulski VIIIB, Jan Pasikowski VIID

Wielkie gratulacje!!!

opiekun  – Robert Kozicz