rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Kutno – różany zakątek”

W dniu dzisiejszym tj. 27 mają 2022r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Kutno – różany zakątek”, który został zorganizowany w ramach obchodów święta integracji w naszej szkole – „ Koloriada z Różą w tle”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów oddziałów I – VIII. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Z środków Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie zostały zakupione nagrody za zajęcie trzech czołowych miejsc na poziomie klas I – III, IV – VI, VII – VIII. Oto zwycięzcy:

 • Klasy I –IIII
 1. Lena Domżal kl. 3b
 2. Aleksandra Sobczynska kl. 2a
 3. Nicola Nykiel kl. 3b
 • Klasy IV – VI
 1. Szymon Rogowski kl. 5a
 2. Julia Sapiejka kl. 4c
 3. Igor Jankowski kl. 4b
 • Klasy VII – VIII
 1. Natalia Zawadzka kl. 7a
 2. Adam Trybura kl.7b
 3. Anna Marciniak kl.7b

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Ponadto wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały dodatkowe punkty z zachowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.